Blej fellne

Shitet nga: Pronari 05 Sht 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Blej 1 fellne te kti lloji si ne foto, ose shes 3 te tjera..
206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim