Blej 1pare fellne ksi 16 per golf 4 origjinal

Shitet nga: Ard berisha 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Blej 1 pare fellne 16 per golf 4 po me kan origjinal te vw edhe te ruajtun qmimi me kan i arsyeshem me ose pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim