Bmw

Shitet nga: Xxx 29 Mar 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kapaka per rrota te Bmw jan ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim