Boca plinit

Shitet nga: debatik 23 Shk 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes plinin konplet osht nrregell 20 litra plin ika mrenaa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim