Brejner me vaj

Shitet nga: Fidaimi 08 Sht 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Brejner per nxemje qendrore brejneri osht i ri osht me vaj te djegur me qfar do lloj vajinpunon osht siemens 55 kw .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim