DY GOMA 225 50 17 Viti i prodhimit 2014

Shitet nga: ARIANIT 09 Jan 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

SHES DY GOMA 225 50 17

JON SHUM T MIRA

T VERES

TEL 045 207 664 +VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim