DY GOMA M+S 175/70/14 shum pak te perdorne

Shitet nga: guma 24 Jan 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy guma m+s per dimer
Me numer 175/70/14
Shum te mira
Pak te perdorne
Bejn per shum lloje veturav vw , fiat , opel , fiesta ,ford etjj

Qmimi shum lir 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim