Disqe

Shitet nga: lisi 11 Nën 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disje per mecerdez benc te 2013 te pa perdorura te ardhura nga germany me goma te reja

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim