Dizhalic

Shitet nga: Allmir 29 Dhj 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Dizhalic e re deri ne 2ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim