Dizhalic e re deri 2 ton

Shitet nga: Allmir 22 Jan 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Dizhalic e re deri 2 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim