Dorza e Ndrrusit Amortizera Pasqyrja për Audi A6

Shitet nga: stopa Dje 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Pasqyren e anes se majt per audi A6 pos me kan e re teper e rujtne
Shes 2 motorra per drita te audi a6 per nivelizim Automatik te dritav.Bajn edhe per kerre tjera
Shes amortizerat dhe dy federra te mram per Audi a6.
Shes Vollan komplet me Airbag per Audi. 30 Euro.

Tel&Viber +37744 258891

______________________________________________ Tag,Tag,Tag Kuk . Rimorkio , Prikolic. Guma bandasha felga Audi a6 a4 Passat pasat Golf 5 6 Mercedes Alu fellga , bandash. fellna , fellge . Fellne fellnet felna disqe 15. 16, 17 , goma . Marsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim