Dy goma

Shitet nga: Haris 05 Dhj 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma per dimer jo shum te perdora siq i shihni ne foto per ma shum info kontaktoni ne nr044391250 pres blers srz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim