Dy goma 195 60 15 qmimi i lir

Shitet nga: arianit 23 Sht 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

shes dy goma 195 60 15 jon t mira

KAN SHARA T MIRA NUK JON T DREDHTA

qmimi 30ero ma lir 26ero

tel 045 207 664 +viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim