Dy goma 195/60R15

Shitet nga: Goma 22 Shk 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma 195/60R15 te veres nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim