Dy goma 215 40 ZR 17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Goma 02 Nën 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose nderrohen dy goma te ardhura nga Zvicra.

Behet nderrim i tyre vetem me dy goma te tjera 15-she.

Qmimi i tyre per te dy gomat kushton 80 E.

Na telefononi ne numrin e dhene.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim