Dy goma te blinduara

Shitet nga: Isa 05 Pri 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma 16" jan goma speciale te blinduara jan ne gjendjete mir kan profil te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim