Dy goma te dimrit vetem 45 Euro 225/50/17

Shitet nga: Erdogan 05 Jan 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma te dimrit profile 225/50/17 per vetem 45 euro te dyjat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim