Féline 14 dhe 15

Shitet nga: Avni 21 Sht 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 dhe 14 original te opellit fellne y 15 kon 70 euro ndersa 14shet 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim