FELLGE

Shitet nga: sylejmon 30 Dhj 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

285 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellge 17 me guma te veresa per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim