FELLNE '' DOTZ ''

Shitet nga: Festim Xhambazi 01 Tet 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR   400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet DOTZ ne gjendje shum tmir .
Ato jane per te gjithe veturat .
Jane numer 18 siq shihet ne foto .
Qmimi i diskutushem ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim