FELLNE NR 195.65.15

Shitet nga: Audi S4 12 Pri 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne nr 15 Mishellin> per kto vetura


Audi 100>A6>A4 >A3Mercedes 190>250>300>A>C>E .
VW Passat 4>5>6.
VW Golf 5>6.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim