FELLNE

Shitet nga: Egzon 17 Tet 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per Audi,dy jan me gjith goma, dy jan pa goma(veq fellne) te sapo ardhura nga gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim