FELLNE 13 PËR GOLF 2

Shitet nga: Altin Berisha 29 Pri 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 13 per Golf 2.Fellnet jan me goma 165/70/13 me 3 goma t verës
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim