FELLNE 14

Shitet nga: granit 31 Jan 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne r14 bej ndrrim me Fellne r13

Shiten edhe pa ndrrim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim