FELLNE 15 ZOLL

Shitet nga: Fellne 24 Pri 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15she per Opel, Mercedes, Audi, VW. Jane ne gjendje te mire
,hide> fellga, fellne, 15 coll, 15qe, 15", opel, zafira, astra, corsa, meriva, vectra, signum, benz,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim