FELLNE 15

Shitet nga: xhevat krasniqi 04 Shk 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe


Shes ose blej 2 cope FELLNE 15 per ford ( ford fiesta 2004)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim