FELLNE 15

Shitet nga: xhevat krasniqi 06 Shk 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

Shes ose blej fellne 15,2 cope per ford fiesta 2004
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim