FELLNE 15

Shitet nga: xhevat krasniqi 14 Pri 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

Shes ose blej fellne 15 per ford fiesta 2004 ( 2 cope) sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim