FELLNE 16 KOMPLET ME GOMA TE REJA

Shitet nga: Bujar 04 Shk 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne oer volvo
16 komplet me goma
Ma lir se ne etc
Bujari?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim