FELLNE 17" ME GOMA PER VW Golf

Shitet nga: Uran 22 Tet 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17" per VW GOLF me goma.
Origjinal te VW.

Info:
049 111 202
045 436 963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim