FELLNE 17she ME GOMA MERCEDES VW OPEL AUDI

Shitet nga: Niti 24 Pri 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

179 EUR   220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet origjinal 17she me gjithe goma.

Fellnet bojne per Opel, Mercedes, Audi, VW.

Fellnet i kane ventillat me senzora

17she 17 coll 17 zoll 17" 17 inch 17 inq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim