FELLNE 195/65/R15-ME GOMA TE REJA M+S

Shitet nga: FELLNE 15 Pri 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet me 5 bira
Fellnet jon 195/65/R15
Gomat e posa blera te reja ne vlere prej 180 euro
Jon kon te vnume ne opel
Bojn ne te gjitha llojet e opelit

QMIMI:195- i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim