FELLNE AUDI A6 A8, 17 COLL

Shitet nga: NANI 29 Jan 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE AUDI A6.A8,17 COLL
NE GJENDJE SHUME TE MIRE

KONTAKT NANI
+386 49 55 33 32 edhe VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim