FELLNE DHE GOMA BMW 205/55 R16

Shitet nga: Festim 31 Mar 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat dhe Fellnet origjinal te bmw 320 e46.
Gomat jane perdorur me pak se 1 muaj, te reja dhe shum kualiteti i mire. Jan 4 goma te dimrit. Per me shume informata kontakto viber ose thirrje ne

044 29 28 27
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim