FELLNE ME GOMA

Shitet nga: ORHAN 12 Nën 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE ME GOMA TE DIMRIT, TE PERDORURA VETEM 500 KM...
FELLNET JANE PER OPEL ASTRA DHE ME DIMENSION 195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim