FELLNE NR 18 PER VW

Shitet nga: FELLNE NR 18 PER VW 28 Jan 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne te ardhura nga jasht.fellnet Jan t'mira me garancion qe nuk dridhin fellnet Jan NR 18 Jan per kto vetura Golf 5,6,7.Pasat 3C.Audi A4.
Ndrim nuk boj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim