FELLNE NR16 TE REJA

Shitet nga: liridon 16 Mar 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR.16 COLL
5X112
ET 35
66.6
BËJN PËR ------------ PASSAT/AUDI/MERCEDES GOLF5+6
PA GUMA
TË ARDHURA NGA GJERMANIA

PER ME SHUM INFO .WWW.AUTOBUQA.COM

PRIZREN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim