FELLNE NR17 TE REJA GOLF-4 + AUDI A3 -02 M..

Shitet nga: liridon 16 Mar 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR.17COLL
5X100
ET 35
57.1
BËJN PËR GOLF-4 + AUDIA3
PA GUMA
TË ARDHURA NGA GJERMANIA

PER ME SHUM INFO .WWW.AUTOBUQA.COM

PRIZREN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim