FELLNE NR17 TE REJA

Shitet nga: liridon 31 Mar 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR.17 COLL
5X12
ET 35 .
66.6
BËJN PËR MERCEDES / VOLKSWAGEN
PA GUMA
TË ARDHURA NGA GJERMANIA

PER ME SHUM INFO .WWW.AUTOBUQA.COM

PRIZREN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim