FELLNE NR18 TE REJA

Shitet nga: liridon 16 Mar 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR.18 COLL
5X120
ET 35
74.1
BËJN PËR BMW 3
PA GUMA
TË ARDHURA NGA GJERMANIA

PER ME SHUM INFO .WWW.AUTOBUQA.COM

PRIZREN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim