FELLNE PER AUDI A6 4 COPA

Shitet nga: luan 13 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

760 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE PER AUDI A6 18INQ TE PARAT 18,45,225 TE PASMET 18,45,255 SHUM PAK TE PERDORURA
BEJ NDRIM ME 17 INQ NESE JAN TE MIRA DHE MODEL I RI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim