FELLNE PER AUDI VW 17 INQ

Shitet nga: ALB 24 Qer 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNET PER AUDI DHE VW 17 INQ
ME GOMA TE MIRA TE VERES
QMIMI I ARSYESHEM
VBN
INFO 045692259AUDI A3
GOLF 5
GOLF 6
GOLF 6
PASSAT
MERCEDES
ETJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim