FELLNE PER MERCEDES ML

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mentori 05 Nën 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

849 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
20 COLL ML 5X112 NEW MODEL

ME SHUM IFO
WWW.AUTOBUQA.COM

/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim