FELLNE PER VW 17 COLL

Shitet nga: Uran 07 Pri 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellne 17 COLL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim