FELLNE VW 18

Shitet nga: Fellne 06 Krr 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per vw numer 18 te ardhura nga jasht shum t mira fellnet jan per Golf 5,Golf 6,Golf 7,
Pasat c,Audi a4.
Qmimi 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim