FELLNE dhe GOMA 17she

Shitet nga: Kushtrimi 13 Mar 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
AKSION! Shes Fellnet dhe Gomat 17 te pershtatura per Golf IV, Seat, Passat etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim