FELLNE

Shitet nga: goma 07 Shk 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne t'hekrit me goma vere 16 orgjinale per Mercedes C 2005, ne gjendje shume te mire fellnet pademtume.
I ndrroj me goma 17 te veres me qene ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim