FELLNE

Shitet nga: Altini 22 Shk 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan të golfit 4 17 inç

për më shum kontaktoni në 044506513 +38649274902 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim