FELLNET -18X8.5 VW MRC AUDI VW

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTOBUQA 16 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ME SHUM INFO
WWW.AUTOBUQA.COM .
044/404 755 049/404 755


920 EURO JANË NE SHITJE.PER SEZONË DIMRORE KA ZBRITJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim