FELLNET 4 x (Se bashku me Goma) 195\65\15

Shitet nga: Uka 01 Dhj 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Fellne
4 Goma Dimri 50%
Me 4 Bulona
Bejne
-Pezho
-Fiat
-Reno
-Citroen
etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim